Informacja dotycząca wypraw

Informacja dotycząca wypraw

14 marca 2020

W związku z pandemią wirusa SARS Covid-19 oraz wieloma obostrzeniami z nią związanymi, jak i kierując się względami bezpieczeństwa uczestników, zmuszeni byliśmy odwołać marcowe wyprawy do Maroka i do Australii, a także odwołujemy wyprawy mające odbyć się w kwietniu i maju: na Ukrainę, do Nepalu, Gruzji, Mongolii, Rumunii. Uczestnikom odwoływanych wypraw proponujemy przełożenie terminu wyprawy, uczestnictwo w innych, późniejszych wyprawach lub zwrot wpłaconych środków.

Na bieżąco śledzimy działania i decyzje władz związane z ograniczeniami, monitorujemy sytuację zarówno w Polsce, jak i w krajach do których organizujemy wyprawy. W zależności od rozwoju sytuacji podejmować będziemy decyzje związane z kolejnymi wyprawami. Nasze wspólne zdrowie oraz bezpieczeństwo są najważniejsze.

Informujemy też, że OFFTRAVEL s.c. jest w stabilnej sytuacji finansowej, a wpłacone przez uczestników środki są bezpieczne. Jako organizator turystyki spełniamy wymogi Ustawy o imprezach turystycznych i jesteśmy wpisani do Rejestru Organizatorów Turystyki. Wpłaty uczestników naszych wypraw objęte są posiadaną przez OFFTRAVEL s.c. Gwarancją Ubezpieczeniową na sumę 322 620 zł oraz Turystycznym Funduszem Gwarancyjnym.

Ze wszystkimi zapisanymi na tegoroczne imprezy jesteśmy w stałym kontakcie telefonicznym i e-mailowym. Z wieloma z Was dobrze znamy się już ze wspólnych wypraw i spotkań podróżniczych. Dziękujemy Wam bardzo za zaufanie jakim nas obdarzacie w tym czasie, słowa wsparcia i chęć wyjazdu z nami w nowym terminie. To wszystko daje nam motywację do dalszego działania i obiecujemy, że Was nie zawiedziemy i znów wspólnie będziemy spełniać kolejne podróżnicze marzenia!

Wojciech Marzec i Jakub Czajkowski, 31.03.2020

 

Drodzy Podróżnicy!

Mając na uwadze obecną sytuację związaną z pandemią koronawirusa pragniemy poinformować i zapewnić Was, że na bieżąco śledzimy zalecenia i decyzje władz, monitorujemy sytuację zarówno w Polsce, jak i w krajach do których organizujemy wyprawy.

Obecna sytuacja związana z pandemią koronawirusa dla wszystkich jest czymś zupełnie nowym i jak dotąd niespotykanym. Wszystko dookoła dzieje się bardzo dynamicznie i zmienia z dnia na dzień. Działania władz, ograniczenia linii lotniczych jak i zrozumiałe obawy nas wszystkich powodują również duże zmiany w ruchu turystycznym.

Mając na uwadze zaistniałą sytuację pragniemy poinformować i zapewnić Was, że na bieżąco śledzimy zalecenia i decyzje władz, monitorujemy sytuację zarówno w Polsce, jak i w innych krajach. Dziś ciężko ocenić jak długo potrwa zaistniała sytuacja, ale wspólne bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsze. Jeśli ograniczenia i ryzyko będą się przedłużać, będziemy zmuszeni zmieniać plany, włączając w to przełożenie terminów wypraw lub ich odwołanie. Będziemy podejmować rozsądne i odpowiedzialne decyzje oraz na bieżąco Was informować!

Życzymy Wam dużo wytrwałości, spokoju i zdrowia w najbliższych dniach. A także towarzystwa dobrej literatury podróżniczej 😉

14.03.2020

Wojciech Marzec i Jakub Czajkowski, 14.03.2020