Informacja dotycząca wypraw

Informacja dotycząca wypraw

14 marca 2020

Drodzy Podróżnicy!

Mając na uwadze obecną sytuację związaną z pandemią koronawirusa pragniemy poinformować i zapewnić Was, że na bieżąco śledzimy zalecenia i decyzje władz, monitorujemy sytuację zarówno w Polsce, jak i w krajach do których organizujemy wyprawy.

Obecna sytuacja związana z pandemią koronawirusa dla wszystkich jest czymś zupełnie nowym i jak dotąd niespotykanym. Wszystko dookoła dzieje się bardzo dynamicznie i zmienia z dnia na dzień. Działania władz, ograniczenia linii lotniczych jak i zrozumiałe obawy nas wszystkich powodują również duże zmiany w ruchu turystycznym.

Mając na uwadze zaistniałą sytuację pragniemy poinformować i zapewnić Was, że na bieżąco śledzimy zalecenia i decyzje władz, monitorujemy sytuację zarówno w Polsce, jak i w innych krajach. Dziś ciężko ocenić jak długo potrwa zaistniała sytuacja, ale wspólne bezpieczeństwo jest dla nas najważniejsze. Jeśli ograniczenia i ryzyko będą się przedłużać, będziemy zmuszeni zmieniać plany, włączając w to przełożenie terminów wypraw lub ich odwołanie. Będziemy podejmować rozsądne i odpowiedzialne decyzje oraz na bieżąco Was informować!

Życzymy Wam dużo wytrwałości, spokoju i zdrowia w najbliższych dniach. A także towarzystwa dobrej literatury podróżniczej 😉