Dzika Polska

Dzika Polska z Offtravel to cykl wyjazdów, w których zabieramy Was w wyjątkowe miejsca w Polsce i dzielimy się naszym wieloletnim doświadczeniem podróżniczym.

Pokazujemy Wam różnorodne tereny, które naprawdę warto zobaczyć. Przekonaliśmy się o tym nieraz. Od dawna, między wyprawami w najdalsze części świata, eksplorujemy też dzikie zakątki Polski. Dzięki nam możecie je poznać z innej – tej mniej znanej strony – i zobaczyć miejsca, do których docierają tylko nieliczni turyści. Stawiamy na mocny kontakt z naturą, dlatego zabieramy Was do parków narodowych, rezerwatów przyrody i na leśne uroczyska! Na wyjazdach z cyklu Dzika Polska doświadczycie pierwotnych wrażeń – prześpicie się przy ognisku, zanurzycie w zimnym strumieniu, czy posłuchacie odgłosów wiekowej puszczy. Usłyszycie ciekawe historie i spróbujecie regionalnych smaków… Pokażemy Wam, że wyskakując po pracy na nasz aktywny weekend, przeżyjecie fantastyczną przygodę i naładujecie baterie pozytywną zieloną energią.

Na naszych wyjazdach zabieramy Was tam, gdzie odpoczniecie od miejskiego zgiełku, odetchniecie czystym powietrzem i zachwycicie się wspaniałym widokiem. Wtapiając się w atmosferę odwiedzanych miejsc próbujemy regionalnych smaków, poznajemy lokalne zabytki i historię. Wspieramy też lokalne inicjatywy i biznesy. Gościmy w klimatycznych komfortowych siedliskach, ale i zaglądamy do górskich bacówek, albo nocujemy w namiotach, czy w hamakach na skraju lasu… Każdy z wyjazdów to nowa przygoda.

Dzika Polska z Offtravel, to nie tylko zachwycające miejsca i wyjątkowa przyroda, ale też świetna okazja do nawiązania nowych znajomości i poznania takich samych pasjonatów turystyki aktywnej jak Ty, a potem regularnych spotkań! Kameralne grupy, w jakich podróżujemy, liczą maksymalnie kilkanaście osób. Razem ruszamy na górską wędrówkę, przemierzamy rowerowe szlaki, docieramy do dziewiczych polan w leśnej głuszy, czy zachwycamy się gwieździstym niebem z dala od miasta… Dzika Polska z Offtravel to integracja nie tylko w terenie, ale i wspólna zabawa przy dźwiękach gitary podczas wieczornych ognisk i barwnych podróżniczych opowieściach na slajdowiskach z dalekich wypraw.

Nasze wyjazdy prowadzą pasjonaci – przewodnicy i przyrodnicy, mający ogromne doświadczenie turystyczne i doskonale znający teren. Na kolejnych wyjazdach z cyklu Dzika Polska z Offtravel realizujemy też praktyczne szkolenia outdoorowe, podczas których możecie zdobyć nowe umiejętności dotyczące przygotowywania i planowania wycieczek i dalekich podróży, doboru odpowiedniej odzieży i ekwipunku, biwakowania, orientacji w terenie, pierwszej pomocy i wielu innych aspektów turystyki. Dzielimy się z Wami naszą wiedzą i doświadczeniem z kilkunastu lat organizowania i prowadzenia wypraw w najdalsze zakątki ziemi.

Dzika Polska to przygoda w zasięgu ręki.